Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 17.00. Po Mszy św. przeniesienie N. Sakramentu do ołtarza „Ciemnicy” i adoracja N. Sakramentu z udziałem Róż Różańcowych do godz. 19.30.
W Wielki Piątek obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych – wszystkich, którzy ukończyli 14 rok życia. Natomiast tych, którzy ukończyli 18 rok życia, a nie rozpoczęli 60 roku życia – obowiązuje post ścisły – raz do syta, dwa razy lekko.
Od godz. 8.00 do Liturgii Męki Pańskiej – adoracja N. Sakramentu w ołtarzu „Ciemnicy” z udziałem rodzin.
Droga krzyżowa – godz. 10.00
Liturgia Męki Pańskiej – o godz.. 17.00. Po Liturgii Męki Pańskiej przeniesienie N. Sakramentu do ołtarza „Bożego Grobu”. Podczas adoracji N. Sakramentu: Nowenna przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego, następnie „Gorzkie Żale”. Ofiary od krzyża na utrzymanie świątyń w Ziemi świętej.
Wielka Sobota:
Od godz. 8.00 do Liturgii Wielkiej Soboty – adoracja N. Sakramentu w ołtarzu „Bożego Grobu” z udziałem rodzin. Święcenie pokarmów o godz. 10.00 i 14.00.
Liturgia Wielkiej Soboty o godz. 17.30. Na liturgię Wielkie Soboty przynosimy świece. Drugi dzień Nowenny przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego.
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego:
Msza św. z procesja rezurekcyjną – godz. 8.00
Poniedziałek Wielkanocny:
Msza św. o godz. 8.45
Godziny adoracji z udziałem Róż Różańcowych i rodzin wypisane w programie „Triduum Paschalnego”. Karki w kościele na stoliku.